Výstava Photo Generation

Dovoluji si Vás pozvat na výstavu Photo Generation v Centru FotoŠkoda ve Vodičkově ulici v Praze (více zde). Výstava probíhá od 25.03. do 06.04.2013

Výstava představuje fotografie dvou generací studentů z kurzů Grafické a multimediální laboratoře Fakulty informatiky a statistiky (GML FIS) Vysoké školy ekonomické v Praze (http://gml.vse.cz/ ).

Laboratoř garantuje od září 2011 výuku nového bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi na Fakultě informatiky a statistiky VŠE a magisterskou vedlejší specializaci Multimediální komunikace. Fotografické kurzy vyučují doc. Ing. Stanislav Horný, CSc. a Ing. Libor Krsek.

Již 10 let má laboratoř na starosti i výuku kurzů fotografování a editace fotografií pro seniory na Univerzitě 3. věku VŠE (http://u3v.vse.cz/ ). Kurzy vyučují doc. Ing. Stanislav Horný, CSc., ing. Martin Seko a Kristýna Horná, DiS.

Laboratoř pořádá od roku 2008 pro studenty středních a vysokých neuměleckých škol soutěž Winston Econ Art v kategoriích fotka, grafika, film (http://www.winstoneconart.cz/ ). Vybrané vítězné fotografie jsou i součástí výstavy.

Výstava se koná v rámci oslav 60 let Vysoké školy ekonomické v Praze a prezentuje VŠE jako školu, na které studují i kreativní studenti - fotografové všech generací.

Osobně jsem byl na vernisáži a mohu výstavu vřele doporučit.


Reference:

Foto - Vize

Praha fotografická

Koktejl kultur

Winston Econ Art

Kontakt

Vítězslav Říha
Mobil: + 420 608 512 544

TOPlist