Autor o sobě

Zdravím všechny přátele fotografování,

jmenuji se Vítězslav Říha, narodil jsem se v roce 1962. Do mých cca čtyřiceti let mi přinášelo plné uspokojení stavitelství a studium stavebních slohů v architektuře. Svět digitální fotografie jsem pro sebe objevil bohužel až příliš pozdě a to konkrétně v roce 2006. Moje začátky jsou spojeny s koupí kompaktního fotoaparátu Canon IXUS 750.  V roce 2008 jsem přešel na zrcadlovku téže značky EOS 40D. V současnosti používám fotoaparát Canon EOS 7D Mark ll.

Pro zpracování fotografií v počítači používám mimo jiné program Gimp, který je na internetu volně ke stažení.

Fotografování se věnuji jen příležitostně, ve svém osobním volnu. Velmi rád bych všem poděkoval, že trávíte svůj čas a pozornost návštěvě mých stránek, které se budu v každém směru do budoucna snažit zdokonalovat a přinášet pokud možno co nejvíce informací. Především však Vám umožnit zprostředkování mých fotografických „úlovků“.

Dále k mým velkým koníčkům patří architektura, malířství, divadlo, hudba, poezie, zahradničení a informatika. Ze sportu upřednostňuji v létě cyklistiku a plavání, v zimě se věnuji hlavně sjezdovému lyžování.

Bohužel citlivá soukromá data, kde hrozilo akutní nebezpečí zneužití, jsem byl nucen zpřístupnit pouze přes heslo. Některá méně významná data jsou dostupná přes tzv. vzdálený přístup FTP. K těmto materiálům je možné dostat se rovněž jen pomocí uživatelského jména a hesla. Dále stránky jsou optimalizované na vysoké grafické rozlišení 1920 x 1200 pixelů, samozřejmě není nutné mít bezpodmínečně stejné nastavení svého monitoru. Ovšem pro můj grafický monitor HP LP2475w se jedná o ideální stav.

V případě jakéhokoliv osobního dotazu, prosím neváhejte navázat spojení pomocí uvedeného kontaktního formuláře. Pokud to bude, jen trochu v mých silách, pokusím se odpovědět co nejdříve. Další možností komunikace na mém webu je využití veřejného diskuzního fóra. Vždy prosím uvádějte co možná nejvíce kontaktních údajů pro případné a snadné spojení s Vámi. Veškeré Vaše dotazy mohou být zodpovězeny písemně, e-mailem, skype, anebo telefonicky.

Srdečně Váš Vítězslav Říha.


Reference:

Foto - Vize

Praha fotografická

Koktejl kultur

Winston Econ Art

Kontakt

Vítězslav Říha
Mobil: + 420 608 512 544

TOPlist