Pomoc pro Japonsko

Druhé kolo fotografické soutěže s Canonem se změnilo na charitativní akci, která vyvrcholí dražbou fotografií v termínu 1.5. - 14.5.2011 na již zmiňovaném webu Foto-Vize. Musím vás upozornit, že se mi podařilo přihlásit pouze jednu fotografii, takže je potřeba vybírat dílko k nahrání na web obezřetně - zodpovědně. Bohužel já jsem lehkovážně poslal první fotografii, která mi přišla pod ruku a to konkrétně současnou fotografii z titulní strany mého webu. Pro Vaší informaci, již jsou vystaveny první fota do dražby na webu Foto-Vize. Podle mne je převeliká škoda - chyba, že vystavené fotografie jsou zatím zobrazeny ve velmi malém rozměru. Snad pořadatelé zapracují do zahájení dražby na patřičném rozlišení jednotlivých obrázků na webu.

Lenoši koukejte se rychle registrovat na webu Foto-Vize a přihlásit svoje fotografie! Když prošlo moje mizerné dílko, tak vám se také určitě zadaří při přihlašování fotek. Mrkající

Aktualizace stránky 14.4.2011:

Došlo na moje slova, pořadatelé zapracovali na formátu fotografií ve fotogalerii a již lze jednotlivá díla otevřít ve větší velikosti.


Reference:

Foto - Vize

Praha fotografická

Koktejl kultur

Winston Econ Art

Kontakt

Vítězslav Říha
Mobil: + 420 608 512 544

TOPlist