Všeobecné obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku na naši adrese.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí vás samozřejmě budeme kontaktovat.

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních servisních středisek je-li to pro daný druh zboží obvyklé.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu, popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností vás budeme kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést číslo objednávky, jméno a popis objednaného zboží či služby. Objednávku můžete zrušit také při nedodržení maximální dodací lhůty (odeslání zboží), která je 30 dní od zadání objednávky.

5) ZPŮSOBY PLATEB, BALNÉ A POŠTOVNÉ

Za objednané zboží můžete zaplatit předem na uvedené adrese nebo vám jej zašleme jako dobírku. Zboží zasíláme z Benešova. V případě platby předem, za objednávku převyšující 5000 Kč neplatíte poštovné ani balné, při nižších objednávkách je cena za dopravu + balné 1000 Kč. Při platbě dobírkou je cena vyšší o 200 Kč. O odeslání zboží budete informováni e-mailem nebo telefonicky. Po dohodě je možno zvolit i jiný způsob dopravy. Po předběžné dohodě lze objednané zboží vyzvednout i zaplatit hotově na níže uvedené adrese. Při osobním převzetí zboží neplatíte žádné balné.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je do 30 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nelze odeslat do 14 dnů od přijetí objednávky, budeme vás neprodleně informovat. Cenné psaní má garantovanou dobu doručení do 2 dni od odeslání zboží, obchodní balík je doručen do 5 dnu od expedice.

7) VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě potřeby vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Kupující má právo na vrácení zboží bez známek používání do 14 dnů od jeho doručení. Zboží stačí zaslat doporučenou zásilkou (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním anebo vrácením zboží nese v plné výši kupující.

8) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k vaší spokojenosti individuální dohodou s vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací, vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.


Vítězslav Říha

Bezručova 1270

256 01 Benešov


Reference:

Foto - Vize

Praha fotografická

Koktejl kultur

Winston Econ Art

Kontakt

Vítězslav Říha
Mobil: + 420 608 512 544

TOPlist