Cena Praha fotografická

Výstava fotografií na Staroměstské radnici v Praze se koná od 3. do 30. června 2013. Vernisáž se uskuteční v Brožíkově síni 3. června v 17 hodin.

Soutěži Praha fotografická každoročně mapující proměny hlavního města očima fotografů je letos sedmnáct let. Výstava vítězných a vybraných snímků na Staroměstské radnici v Praze opět bude reprezentativní ukázkou, že fotografové stále nacházejí něco nového, a  také, že vystavené fotografie často zachycují svět, který již neexistuje – stavby, pohledy, zákoutí či volná prostranství, protože město se mění v řádu měsíců i dní.

Vřele dotyčnou výstavu doporučuji ke zhlédnutí. Závěrem informace pro všechny soutěživé fotografy, jedná se o soutěž nejen pro profesionály, ale i pro amatérské nadšence. Nezpochybnitelnou záruku kvality soutěže představuje předseda poroty, fotograf Jiří Všetečka, dle mého názoru nejlepší současný fotograf Prahy.

Závěrem upozorňuji, že návštěvníky vernisáže čeká mimořádný kulturní zážitek, jelikož vystoupí pan profesor, kytarový virtuos Štěpán Rak.


Reference:

Foto - Vize

Praha fotografická

Koktejl kultur

Winston Econ Art

Kontakt

Vítězslav Říha
Mobil: + 420 608 512 544

TOPlist